logo
Ваше місто
Київ

Питання/Відповідь

Як зареєструватися для початку роботи/замовлення послуги?+-

Для цього Вам потрібно перейти на сторінку - https://petlive.com.ua/register та вибрати один з трьох варіантів реєстрації

  • - через Ваш facebook профіль
  • - через Ваш Google профіль
  • - через email, на який прийде лист із активаційним посиланням, за яким потрібно перейти та підтвердити, що Ви є власником даного профілю
Я зареєструвався через email, але не можу увійти до свого облікового запису, пише, що потрібно підтвердити email, що робити в даній ситуації?+-

У цій ситуації потрібно увійти в свою електронну поштову скриньку, знайти листа від сервісу PetLive, відкрити цей лист і натиснути кнопку - Підтвердити пошту. Після даних маніпуляцій Ваш профіль буде верифікований, і Ви зможете повноцінно користуватися сайтом.

Чому під час реєстрації через Facebook я не можу увійти до свого профілю?+-

Це пов'язано з тим, що до Вашого Facebook аккаунту не доданий email. Ви можете додати email до свого Facebook облікового запису, як це зробити можна прочитати тут. https://www.facebook.com/help/162801153783275/?cms_platform=mobile-basic&helpref=platform_switcher і після цього знову пройти реєстрацію через Facebook або Зареєструватися через обліковий запис Google або через email.

Навіщо додавати номер будинку?+-

Щоб Ваш профіль з'явився на карті і ви отримали ще більше відгуків, тому що власник тварини, як правило, вибирає спеціаліста, який живе поряд з ним, тому що однією з головних причин вибору спеціаліста є те, де територіально знаходиться спеціаліст.

Що робити, якщо я передумав надавати послуги?+-

Зніміть пташку у своєму профілі “Я надаю послуги” і ваш профіль не братиме участі у результатах пошуку спеціаліста.

Хто така нянька?+-

Няня - це фахівець який допоможе сходити з твариною у ветклініку або в салон або купити і принесе привезе корм і якусь іграшку.

У мене зникла тварина, що мені треба робити?+-

Насамперед вам потрібно заспокоїтися. Глибоко вдихнути та видихнути. Якщо у Вас немає профілю на сайті https://petlive.com.ua/, то спочатку створюємо профіль, після цього створюємо оголошення про зникнення тварини, після цього ділимося цим оголошенням у себе на сторінках в соціальних мережах.

Я знайшов тварину, що треба робити?+-

Якщо у Вас немає профілю на сайті https://petlive.com.ua/, то спочатку створюємо профіль, після цього створюємо оголошення про те, що Ви знайшли тварину, після цього ділимося цим оголошенням у себе на сторінках в соціальних мережах.

Мого міста немає на сайті, що робити?+-

Напишіть лист на [email protected] або зайдіть на https://petlive.com.ua/ru/about-us та заповніть форму.

У мене є пропозиція щодо покращення сайту, що робити?+-

Напишіть лист на [email protected] або зайдіть на https://petlive.com.ua/ru/about-us та заповніть форму. Ваша пропозиція буде проаналізована та додана до списку планів.

На що ви витратите пожертвування?+-

На оптимізацію та на розвиток web платформи, так і на створення та розвиток мобільного додатка під Android та Apple пристрої.

Лишились питання?
Не проблема, заповни форму нижче:

Ви можете написати нам чи повідомити про проблему