logo
Ваше місто
Київ

Про нас

PetLive - платформа, створена з метою об’єднання власників тварин та надавачів різних послуг у сфері догляду за домашніми улюбленцями - приватних (перетримка/вигул/інші послуги) та бізнесу (зооаптеки/зоосалони/зоомагазини/зооклініки/петфрендлі ресторани і готелі тощо).

Таким чином користувачі сайту отримують доступ до бази як стандартних, так і унікальних послуг та активностей, що доступні в їхньому регіоні, а також до всієї корисної  інформації по догляду за улюбленцем. Адже PetLive - це свого роду екосистема, в якій кожен відвідувач може знайти відповідь на своє запитання, попросити про допомогу чи допомогти.

Оскільки платформа знаходиться в процесі постійного розвитку і вдосконалення, ми будемо безмежно вдячні за Ваші ідеї для оптимізації та покращення  (для цього заповнюйте форму - "лінк" і ми постараємся виконати всі Ваші побажання).

Також ми дбаємо про додаткові бонуси для  наших користувачів, наприклад, промокоди і різноманітні знижки в пет-оріентед установах, розіграші та конкурси, і звичайно ж, постійну підтримку сайту для максимально комфортного користування.

Будемо дуже раді бачити Вас у нашій спільноті!

Ви можете написати нам чи повідомити про проблему