logo
Ваше місто
Київ

Ветеринарна Клініка "Дружок"

Дружок

750

Всі фотографії
Рейтинг:

Сайт:https://www.instagram.com/denis_solovyov.1983/

Адреса:Чернівці, вул. Зелена 3

Прокласти маршрут

Телефон:+380380507637

Час роботи:10:00-17:00

Графік роботи:
Зачинено зараз

Поділитися:

Поскаржитися
Опис:

Що потрібно, щоб вилікувати вашого чотирилапого друга?
Ветеринарна клініка «Дружок» саме те, що вам потрібно. Наші лікарі проводять огляд, консультують та виписують рекомендації по лікуванню і утриманню тваринки.

Наші клініки оснащені всім необхідним для точної діагностики. За допомогою сучасного обладнання, фахівці ветеринарної клініки «Дружок» визначать причину захворювання вашого улюбленця і допоможуть її подолати.

Читати далі

Відгуки про Ветеринарна Клініка "Дружок"

Відгуків немає

Інші заклади

Vet Life
  • Адреса:вул. Південно-Кільцева 2
  • 0 відгуків

Ветеринарна клініка «Vet Life» — це новий високий рівень ветеринарної медицини та сервісу в м.Чернівці. Ми пропонуємо широкий спектр ветеринарних послуг, стаціонар, цілодобове обслуговування, зоомагазин та навіть зооготель. У нашому зооготелі можуть перебувати як котики, так і собаки на час вашої відсутності. Залишаючи улюбленця у нас, ви можете розраховувати на його комфортні умови розміщення в окремому боксі, індивідуальний підхід і дбайливе ставлення.
Доктор Айболит
  • Адреса:вул. Федора Полєтаєва 11
  • 0 відгуків

Наші домашні улюбленці, так само як і всі ми, потребують вчасної медичної допомоги, аби запобігти розвитку різноманітних хвороб і подарувати пухнастику щасливі та довгі роки життя. Клініка ветеринарної медицини «Доктор Айболит» пропонує: виконання обов’язкових профілактичних щеплень (проведення вакцинації); оформлення ветеринарного паспорта; амбулаторний прийом; профілактичні заходи; хірургічні втручання (в тому числі й стерилізацію); діагностичні дослідження (зокрема на парвовірус та короновірус); лікувальні процедури; гігієна ротової порожнини; продаж ветеринарних препаратів: протипаразитарних засобів; крапель; ошийників; спреїв; гелів; мазей; регуляторів статевої активності; заспокійливих препаратів; кормів; замовлення потрібних ліків для тварин.