logo
Ваше місто
Київ

Ці люди вигулюють котів у місті - Хмельницький : 0

Надає послуги
Вид улюбленця
Вага тварини
Вік тварини
Вартість
До
250
arrow
Сортувати за
популярністю
датою реєстрації
ціною
алфавітом
рейтигом
Ирина
Ирина
0 відгуків
від 24 ₴ за год
квартирная передержка, вет.сопровождение. опыт более 15 лет
Евеліна
Евеліна
0 відгуків
від 80 ₴ за год
Привіт! Із радістю догляну і вигуляю вашого улюбленця! Я обожнюю тварин🙌🏻 Бачила всяке, мене важко здивувати)) Маю досвід спілкування і догляду за кішками, собаками, гризунами. Зараз не можу завести свого улюбленця вдома, оскільки мій син має алергію на кішок і собак((( Але я дуже люблю тварин і прагну спілкуватись з ними. Тож я вирішила - якщо не можу мати своїх - попіклуюсь про ваших😉 Собі на перетримку не забираю. Можу побути з тваринкою на вашій території (погодувати, доглянути, погратись, порозважати), вигуляти (враховуючи ваші побажання і попередній інструктаж).
Александра Г.
Александра Г.
0 відгуків
від 25 ₴ за год
Маю досвід у вигулі собак( лабрадорів і овчарок). Дуже люблю тварин. Маю терпіння і розуміння відповідалності яка на мене лягає
Діана
Діана
0 відгуків
від 130 ₴ за год
Владислав Г.
Владислав Г.
0 відгуків
від 150 ₴ за год
Со всей серьёзностью отношусь к выполнению работы, возложенных задач, строго соблюдаю конфиденциальность и коммерческую тайну, психологически устойчив к стрессовым ситуациям. Умею находить общий язык с людьми. Добиваюсь результата, прежде всего, благодаря своему трудолюбию и старанию. Готов работать, люблю животных особенно собак, увлекаюсь летней рыбалкой.
Николь Е.
Николь Е.
0 відгуків
від 80 ₴ за год
Стаж работы с большими и совсем маленькими собаками 7 лет. Живу со своей Ризеном, но всегда не против погулять и с Вашим питомцем.
Андрей К.
Андрей К.
0 відгуків
від 25 ₴ за год
Андрей,48 лет. Висшее экономическое образование. Фриланстер.
Анастасия
Анастасия
0 відгуків
від 75 ₴ за год