logo
Ваше місто
Київ

Спитай у грумера Вікторії Юзєєвої "VOG DOG"

Коротка інформація про респондента:

ФІО - Вікторія Юзєєва
Професія - Грумер
Досвід роботи - 7 років

victoria.jpg

Вікторія, я знаю, що ви керівник мережі салонів для тварин "VOG DOG". Скажіть, як ви знаходите підхід до кожної тваринки?
Я ставлюся до собак, як до дітей, адже найчастіше до нас приходять декоративні малюки. Звичайно, вони не завжди мене розуміють, але я завжди намагаюся знайти підхід до кожного нашого гостя. Кохання творить дива!

Розкажіть, коли ви зрозуміли, що хочете зв'язати своє життя з грумінгом?
Я без розуму від тварин! Ще в дитинстві у мене було 2 коти і 2 собаки, яких я ретельно "доглядала". Потім мені стало цікаво не просто грати з ними, а і приносити їм користь – стригти, вичісувати. Тоді я зрозуміла - без тварин я не бачу себе, бо в малих пухнастиках моє натхнення.

Коли (у якій ситуації) у вас виникла ідея почати стригти тварин?
Я виношувала цю ідею протягом усього життя. Моя любов до маленьких пухнастиків надихнула мене, і я вирішила ризикнути і відкрити салон. Тільки тоді я зрозуміла, що це справа всього мого життя, і я хочу ділитися своїм досвідом з іншими!

Яким був Ваш перший клієнт, який прийшов до вас на стрижку?
Офіційно першим гостем мого салону став чудова такса на ім'я Бакс, якій треба було підстригти кігті. Це дивовижний малюк, який подарував мені натхнення та впевненість у тому, що я роблю все правильно.

Якщо не секрет, як ви робите так, щоб тварина сиділа спокійно під час стрижки та вичісування?
Тварини – як люди. До них необхідно знайти свій підхід, адже кожна собака та кішка – індивідуальність. Я відчуваю, що їм необхідно, і тому вони легко йдуть зі мною на контакт.

Де ви шукаєте натхнення на діяльність в багатьох напрямках?
Самі тварини – це натхнення. Я дуже люблю своїх гостей-малеч. Їхні усміхнені мордочки і є моя муза.

Чи не відчуваєте Ви складності в одночасному розвитку у двох напрямках - навчання та ведення салону?
Абсолютно ні. Це моя улюблена справа, яка дарує мені силу та енергію. Я отримую задоволення, коли мої учні отримують знання та починають допомагати тваринам виглядати привабливіше.

грумінг.jpg

Розкажіть, будь ласка, про цікаві ситуації, які виникали під час сеансу грумінгу.
Моя робота – це суцільні смішні ситуації, адже наші гості – дуже цікаві та веселі істоти. Найцікавішим випадком я вважаю момент, коли хаскі, який прийшов до нас на процедуру, раптово почав “співати”. Собака ніби старанно виводив якусь мелодію свого твору. Це було дуже смішно та мило.

Як потрібно підготуватися до грумінгу господарям тварин?
Взяти із собою улюблені смаколики та іграшки. Але без фанатизму, бо від емоційних подразників тварина не заспокоїться.

Чи є тварини, яких би ви відмовилися стригти?
Це стосується більше не тварини, а її власника. Якщо відношення до тварини не добре - я не стригтиму і грумінг закінчиться. Або, якщо тварина справді агресивна, і власник не може її контролювати.

Що ви відчуваєте, коли підстригаєте тварин?
Любов і емпатію) Я заглядаю в той світ, що нам недоступний. Тварини дарують мені своє кохання і ніжність, а я відповідаю їм взаємністю.

Як ви обираєте людей, які працюватимуть грумерами у вашому салоні?
Кожен грумер проходить ретельний відбір, у процесі якого доводить, що він є справжнім професіоналом. Кожен фахівець складає іспити, адже ми дуже відповідально підходимо до своєї справи та хочемо бачити у команді досвідчених людей, які люблять свою роботу та знають, що роблять.

Які цінності мають пріорітет у ваших салонах?
Гуманність: у руках наших фахівців тварина у безпеці. Індивідуальний підхід: забезпечити якісний догляд за домашніми тваринами, враховуючи всі нотки настрою, характеру та особливості як Хвостика, так і господаря. Атмосфера: створюємо сімейну та домашню обстановку в салонах.

Чого прагне ваша команда?
Команда прагне розвитку грумінг індустрії, популяризації та правильного відношення до домашніх тварин. Ми за гуманність по відношенню до тварин.

Насамкінець скажіть, яка ваша місія?
Ми допомагаємо господарям домашніх тварин доглядати, підтримувати красу та здоров'я їхніх улюбленців, використовуючи в основі своєї роботи передові техніки та матеріали для грумінгу у поєднанні з гуманним ставленням до Хвостиків. Ми сприяємо популяризації дбайливого та відповідального ставлення до вихованців, рекомендуємо регулярний салонний та домашній догляд: дбати, стежити за станом шерсті, купати, чухати, чистити зубки.


Контактна інформація салонів "VOG DOG":

Телефон - +38 (096) 606-74-43
Сторінка грумінг салонів "VOG DOG" - https://www.instagram.com/vogdog_kiev/
Сторінка грумінг академії "VOG DOG" - https://www.instagram.com/vogdog_academy/

Victor
Дата публікації: 07.02.2022
Поділитися: