logo
Ваш город
Киев

Ветеринарная Клиника "Vet Life"

Vet Life

830

Рейтинг:

Сайт:https://www.instagram.com/vet_life_cv/

Адрес:Черновцы, вул. Південно-Кільцева 2

Проложить маршрут

Телефон:+380681080109

Время работы:09:00-19:00

График работы:
Закрыт сейчас

Поделиться:

Пожаловаться
Описание:

Ветеринарна клініка «Vet Life» — це новий високий рівень ветеринарної медицини та сервісу в м.Чернівці.

Ми пропонуємо широкий спектр ветеринарних послуг, стаціонар, цілодобове обслуговування, зоомагазин та навіть зооготель.

У нашому зооготелі можуть перебувати як котики, так і собаки на час вашої відсутності. Залишаючи улюбленця у нас, ви можете розраховувати на його комфортні умови розміщення в окремому боксі, індивідуальний підхід і дбайливе ставлення.

Читать далее

Ветеринарная Клиника "Vet Life" отзывы

Отзывов нет

Другие заведения

Доктор Айболит
  • Адрес:вул. Федора Полєтаєва 11
  • 0 отзывов

Наші домашні улюбленці, так само як і всі ми, потребують вчасної медичної допомоги, аби запобігти розвитку різноманітних хвороб і подарувати пухнастику щасливі та довгі роки життя. Клініка ветеринарної медицини «Доктор Айболит» пропонує: виконання обов’язкових профілактичних щеплень (проведення вакцинації); оформлення ветеринарного паспорта; амбулаторний прийом; профілактичні заходи; хірургічні втручання (в тому числі й стерилізацію); діагностичні дослідження (зокрема на парвовірус та короновірус); лікувальні процедури; гігієна ротової порожнини; продаж ветеринарних препаратів: протипаразитарних засобів; крапель; ошийників; спреїв; гелів; мазей; регуляторів статевої активності; заспокійливих препаратів; кормів; замовлення потрібних ліків для тварин.
Дружок
  • Адрес:вул. Зелена 3
  • 0 отзывов

Що потрібно, щоб вилікувати вашого чотирилапого друга? Ветеринарна клініка «Дружок» саме те, що вам потрібно. Наші лікарі проводять огляд, консультують та виписують рекомендації по лікуванню і утриманню тваринки. Наші клініки оснащені всім необхідним для точної діагностики. За допомогою сучасного обладнання, фахівці ветеринарної клініки «Дружок» визначать причину захворювання вашого улюбленця і допоможуть її подолати.